Site Overlay

Podsumowanie rysownicze – czerwiec/lipiec

Te dwa miesiące był bardzo wyczerpujące pod względem projektów jakie musiałam skończyć na studia oraz z powodu obrony mojej pracy magisterskiej. Obroniłam swoją pracę magisterską i oficjalnie jestem magistrem, ale nie zamierzam na tym poprzestać!

Ten okres był pracowity i raczej jeszcze przez jakiś czas tak będzie, ale udało mi się znaleźć czas, aby zrobić te cudeńka. Od dłuższego czasu zainteresowana jestem Wojowniczymi żółwiami ninja z 2018 roku. Kreskówka jak i film zachwyciły mnie jak dawno żadna inna kreskówka. Dała mi masę inspiracji i oto parę dzieł jakie stworzyłam.

Nie jest to oryginalny Mikey z Rottmnt, ale jedna z jego fanowskich wersji. Autorem jego designu jest mój znajomy a.wild.goblin. Sama praca została wykonana w ramach wyzwania Draw This In Your Style.

Jest to pierwsza praca, którą wykonałam nowym stylem. W przypadku do poprzednich prac zmieniłam sposób cieniowania oraz lineartu. Myślę, że wyszło mi to naprawdę fajnie.

Tutaj jest parę mniejszych rysunków. Przedstawiają one Splintera z jego synami. Ich projekt jest mój, ale po części był wzorowany na wyglądzie żółwi mojego znajomego. Razem z nim tworzyłam RP, na którego podstawie powstał komiks „Hibernacja”.

Od góry z lewej do prawej: Splinter chroniący Donniego, Splinter przytulający Leo, Splinter bawiący się z Mikeyem oraz na ostatnim pociesza Raphaela.

Tutaj mamy Splintera i Big Mamę. Jest to ilustracja stworzona do opowiadania „Słowa, które boimy się powiedzieć„.

Splinter po walce ze Shrederem, ma dość sekretów i niedopowiedzeń jakie wiszą miedzy nim, a Big Mamą. Jedyne czego pragnie to zrozumieć, czy to co kiedyś ich łączyło było tylko iluzją czy może czymś więcej?

Przy tym rysunku trochę bawiłam się kolorystyką. Za pomocą aplikacji wybrałam paletę kolorów i spróbowałam stworzyć rysunek.

Podoba mi się to połączenie błękitu, różu i zieleni. Sama nie wpadłabym na takie połącznie i wyzwanie stanowiło połączenie ich, tak aby się dopełniały.

April i Casey cudnie się prezentują w tych kolorach.

Ale przez ostatnie kilka tygodni nie interesował się tylko żółwiami, ale byłam też na nowym filmie o Spidermanie. Spiderman: Przez multiversum. Chociaż osobiście wolę angielską nazwę Spider-verse. Brzmi o wiele ciekawiej.

A przed wami mój pajączek, jakiego zaprojektowałam zainspirowana filmem. Arachnite~

Pierwszy rysunek został wykonany w pełni przeze mnie. Ponownie użyłam aplikacji do losowania kolorów i wypadła mi taka paleta. Pozostałe rysunki przedstawiające Mikeya i Donniego to przeróbki jakie wykonałam za pomocą różnych filtrów w Kricie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 Cień Pisarza. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes