Site Overlay

Hibernacja – rysunki zza kulis

Komiks „Hibernacja” nie powstał sam z siebie. Inspiracją był serial Rise of The Teenage Mutant Ninja Turtles (niestety trudno go obejrzeć w Polsce, kiedyś transmitowany był na Nickelodeon).

Razem z kolegą pisaliśmy przez kilka miesięcy Roleplay.

Roleplay polega na wspólnym pisaniu historii, wcielając się w różne postacie. Ta gra trwała kilka miesięcy, niestety nie dokończyliśmy naszego roleplay, ale kolega pozwolił mi zrobić z naszą historią co chcę. Długo się nad tym nie zastanawiałam i postanowiłam zrobić z naszej historii komiks.

W między czasie powstało wiele szkiców nawiązujących do naszej historii.

O to pierwsze z nich!

W pierwszych szkicach żółwi dużo wzorowałam się na rysunkach kolegi. Jego pomysłem były te apaszki. Bardzo mi się podobały, dlatego też wykorzystałam je w oficjalnym designie chłopców w komiksie.

Tutaj mamy Donniego, śpiącego z tosterem. Nie mam pojęcia skąd się nam to wzięło, ale uznaliśmy, że Donatello od małego lubił majsterkować. Jego najlepszą zabawką był toster, z którym się nie rozstawał.

Tutaj cała czwórka braci. Tak po prostu tacy niewinni, cali i zdrowi~

Raph jako najstarszy czuje się odpowiedzialny za swoich braci. Bardzo się przejmuje gdy któremuś z nich coś się dzieje.

Donnie i Leo – nierozłączne bliźniaki! Jeden wspiera drugiego i odwrotnie. W razie kłopotów będą się też wzajemnie bronić.

Lubię myśleć, że mimo to, że Mikey jest najmłodszy również nie chce, aby jego bracia chodzili smutni! Stara się ich pocieszyć na swój sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 Cień Pisarza. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes