Site Overlay

O mnie

Parę słów o mnie

Jestem artystką i twórczą duszą, która zakochała się w rysunku i pisaniu. Moją pasją jest kreowanie niezwykłych historii i wcielanie się w role architekta fantastycznych światów. Sztuka stanowi nieodłączny element mojego życia, który dostarcza mi ogromnej zabawy i przyjemności. To w niej odnajduję źródło inspiracji do tworzenia fascynujących ilustracji i opowieści. Co więcej, jestem magistrem socjologii, a ta wiedza staje się nieocenionym narzędziem, które pomaga mi dopiąć historie na ostatni guzik. 

Moje serce bije w rytmie opowieści związanych z fascynującą mitologią słowiańską.

Ta magiczna i często niedoceniana gałąź naszego dziedzictwa kryje w sobie naprawdę fascynujące bestie i legendy. To źródło inspiracji, z którego czerpię, by tworzyć niezapomniane historie i odkrywać niezwykłe światy. Nasza rodzima mitologia posiada bogactwo i głębię, które inspirują mnie do ciągłego eksplorowania jej tajemnic.

Artystyczna Podróż

Jestem artystką i twórczą duszą, która zakochała się w rysunku i pisaniu. Sztuka jest częścią mojego życia, zapewniając mi wiele zabawy i przyjemności, a przy okazji owocując ciekawymi ilustracjami i opowiadaniami. Od najmłodszych lat, sztuka była moim nieodłącznym towarzyszem, a rodzice oraz mój ukochany dziadek zawsze zachęcali mnie do eksperymentowania i tworzenia. Czy to były ulubione postacie z bajek, czy własne historie, moja głowa zawsze pulsuje od pomysłów. Dodatkowo, od dziecka czytałam różne książki i magazyny, które pomagały mi rozwijać moje umiejętności rysownicze. Ta fascynacja trwała przez całe moje życie.

DodoDan i Cień Pisarza

W roku 2017 założyłam bloga na platformie Blogspot, który stał się wirtualną galerią mojej twórczości. Publikowałam pod pseudonimem DodoDan. Zaczynałam od tworzenia krótkich opowiadań inspirowanych grami/kreskówkami jak „Zapomniana Wytrwałość”. Tworzyłam ilustracje ołówkiem, węglem czy kredkami, a z czasem eksperymentowałam coraz więcej. Próbowałam swoich sił w malowaniu farbami akrylowymi, akwarelowymi czy olejnymi.  Nieustannie eksperymentuję w sztuce, próbując nowych technik, jak choćby tworzenie biżuterii z żywicy czy własnych breloczków. W świecie cyfrowym również odnalazłam się, kreując grafiki w programie Krita, a wcześniej w MediBandPaint.

Fascynuje mnie mitologia słowiańska, która często staje się inspiracją dla moich opowiadań. Jedno z nich nawet miało okazję zostać wydane w 2020 roku pt. „Mojmira” przez czasopismo E-kreatywni.eu. Równie długo co prowadzę bloga, jestem również dziennikarką magazynu społeczno-kulturowego E-kreatywni.eu, gdzie również można przeczytać moje artykuły, czy opowiadania. W moim życiu sztuka i storytelling stanowią radosną podróż, którą chętnie dzielę się z innymi. Zapraszam was do odkrywania mojego kreatywnego świata!

Copyright © 2024 Cień Pisarza. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes