Site Overlay

Rozmowy z… – Black Worn Jeans

Lena to youtuberka, która od kilku lat dzieli się swoją pasją z innymi. Prowadzi kanał na YouTubie pod nazwą „Black Worn Jeans„.

Jak zaczęła się twoja przygoda z rysunkiem?

Zaczęłam rysować gdy miałam 4 lata, mając ok. 7 lat zainteresowałam się komiksem i animacją japońską. Rysowałam kadry z nich, ucząc się w ten sposób.

Jesteś samoukiem, czy ktoś nauczył cię rysować?

Byłam samoukiem przez jakiś czas, ale uczęszczałam też na zajęcia plastyczne w domu kultury. Mając 19 lat zaczęłam przygodę z nauką pod okiem profesorów w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie, którą ukończyłam, następnie spędziłam 1.5 roku w PJATK na kierunku grafika na wydziale Sztuki Nowych Mediów.

Skąd wziął się pomysł na kanał?

Oglądałam na YouTube moją znajomą, która prowadziła kanał lifestyleowo-urodowy i pomyślałam, że jeśli ona może, to dlaczego nie ja?

Skąd wzięła się nazwa „Black Worn Jeans”?

Mój kanał od początku związany był z modą i projektowaniem. Miał się przysłużyć do promocji mojej marki odzieżowej, którą zamierzałam założyć.

Black Worn Jeans to nazwa tej marki. Nadal mam plan w przyszłości się tym zająć.

Co dało ci prowadzenie kanału? Jak zmieniło twoje życie?

Dało mi wiedzę, większą pewność siebie w kontaktach międzyludzkich i radość, że mogę dzielić się tym co tworzę z innymi oraz ich inspirować.

Jakie masz plany odnośnie swojego sklepu? Planujesz rozszerzyć asortyment?

Sklep z pewnością będzie miał większy asortyment. Obecnie jest cisza przed burzą 

Jak trafiłaś do Artystycznego Kręgu? Czy przystąpienie do niego pomogło ci się rozwinąć?

Idea Artystyczny Krąg narodziła się, gdy wraz z Olsikową i A.Nu.Qui stworzyłyśmy pierwszy collab rysujących youtuberek około 3 lata temu. Dziś zarządzam całą grupą, jeździmy na eventy, na których można testować profesjonalne przybory plastyczne, kupić nasze produkty i po prostu nas spotkać. Zdobyłam dzięki temu umiejętności organizatorskie, które z pewnością mi się przydadzą przy organizacji naszego własnego wydarzenia – Kultura Festiwal.

Jakie masz rady dla początkujących rysowników?

Zawsze powtarzam to samo: obserwuj, odtwarzaj, twórz. Tylko w tej kolejności. 

1 thought on “Rozmowy z… – Black Worn Jeans

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 Cień Pisarza. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes