Site Overlay

Nicolas aka Arachnite – Spiderverse OC

Jakiś czas temu byłam na filmie „Spider-man: Across the Spider-Verse”. Był naprawdę niesamowity pod względem grafiki i fabuły. Dawno nie czułam się tak zainspirowana filmem, by od razu coś stworzyć.

Na razie nie chcę zdradzać zbyt wiele, bo historia tej postaci wciąż się tworzy. Jak zostanie pokazana i czy w ogóle zostanie pokazana, też nie jestem pewien, ale nie mogłem się powstrzymać przed zaprojektowaniem Nicolasa. Mojej własnej wersji Spider-mana.

Nicolas jest 17-latkiem, który przypadkowo otrzymał pajęcze moce. Jego wyluzowane podejście do życia i chęć przeżycia przygody sprawiły, że pod wpływem impulsu postanowił zostać bohaterem. Stał się samozwańczym pomocnikiem Spider-Mana, któremu ten pomysł niezbyt się spodobał. Przez swoją brawurę oraz beztroskie podejście do życia wpakował się przez to w niemałe kłopoty, z których wyciągnąć musiał go Spider-Man. A Peter Parker to Peter Parker – czuł się w jakiś sposób odpowiedzialny za Nicolasa i postanowił, że nauczy go, jak korzystać z jego pajęczych mocy, zwłaszcza że chłopak chciał być tak niesamowity jak Spider-Man.

2 thoughts on “Nicolas aka Arachnite – Spiderverse OC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2024 Cień Pisarza. All Rights Reserved. | Catch Vogue by Catch Themes