Go for it, Nakamura! – Fanart z Edą

Skąd pomysł?

Ostatnio jestem bardziej aktywna na Instagramie, gdzie swoją drogą serdecznie zapraszam 😉 –> klik <–

Kilkanaście razy natrafiłam na – wtedy tak uważałam – motyw w wielu rysunkach. Kolejny Instragramowy trend w społeczności artystów. Bardzo mi się spodobał, bo pokazuje taką zauroczoną postać, która skrycie się w kimś podkochuje. Bardzo uroczy motyw i akurat pasujący do dwóch postaci, jakie ostatnio stworzyłam.

Jednak trochę poszukałam, pogrzebałam i znalazłam 😉

Go For It, Nakamura!

Trend zaczął się od mangi “Go for it, Nakamura!” autorstwa Syundei. Mangę to wydało wydawnictwo Seven seas. Nie została ona przetłumaczona na język polski, ale jest dostępna w języku angielskim. Przedstawia ona historię tytułowego Nakamury, który zakochał się w swoim szkolnym koledze. Jednak Nakamura jest niezdarny i każde spotkanie chłopaków kończy się naprawdę komicznie. Typowa manga komediowa z gatunku yaoi, której akcja odgrywa się w szkole średniej.

Historia ciekawa, i ona ostatecznie przekonała mnie do zrobienia tego fanartu.

Trochę o Edzie i Orionie

Na razie jest to zalążek albo raczej ciekawostka o tej dwójce, a raczej ich relacji, czy jej pewnym etapie. Na pewno po długich rozważaniach, czy zwróceniu przez kogoś uwagi na drobny fakt, Eda zrozumiała, że jest zakochana w Orionie. Tylko, że Orion nie dostrzega tego zauroczenia jego osobą i nigdy nie traktował Edy więcej niż jak przyjaciółkę. Na pewno byłby to kluczowy moment ich relacji. Jednak co dalej z tym zrobić na razie nie wiem.

Staram się robić wszystko po kolei. Na razie mam w głowie pierwszą animację jaką chciałabym stworzyć z samą Edą na razie. Jednak nie mogę się oprzeć, aby razem ich rysować. Uważam ich za uroczych 😉

Wykonanie

Tu raczej za dużo pisać nie trzeba. Obrazek wykonałam swoimi markerami – od Touch, przez Procopic, Copic i Promarker. Konkretne odcienie brałam zwykle z jednego rodzaju markerów, z tego powodu, że różne rodzaje markerów mogą się różnie mieszać. Aby uniknąć problemów używałam markerów jednego rodzaju.

Post Author: DodoDan

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Aga

Fajny motyw i efekt końcowy. Jestem ciekawa dwóch postaci razem. 🙂