The bold action man – Charles Calvin

Szkice, szkice i jeszcze więcej szkiców

Raczej będę u mnie na razie przeważać szkice. Kiedyś w ogóle ich nie pokazywałam albo bardzo sporadycznie, ale jakiś czas temu to się zmieniło. Po prostu rysowanie takich rysunków sprawia mi dużą przyjemność i bardzo mnie relaksuje.

Nie zawsze mam siłę, aby zrobić pełne ilustracje, w szczególności teraz gdy piszę pracę licencjacką. Pochłania ona dużo mojego czasu i energii, a szkice pozwalają mi się odprężyć. Przy okazji nie zajmują też tak dużo czasu. Zwykle jest to pół godziny, to jest idealną przerwą od nauki.

Charles Calvin

Charles Calvin jest to postać z gry The Henry Stickmin Collection należącej do Puffballsunited.

Bardzo podoba mi się postać Charlesa Calvina, ponieważ jest on ukazany w ciekawy sposób. W zależności od naszych wyborów możemy poznać różne wersje postaci Charlesa. Niemniej jednak bardzo podoba mi się zakończenie Valiant Hero, ponieważ jest tam ciekawie zbudowana postać, a historia jest bardzo poruszająca.

Idealnie pasuje do scen akcji, w jakiś dynamicznych pozach.

Narysowałam go w słuchawkach, które są charakterystyczne dla jego postaci. Od siebie dodałam średniej długości włosy, spięte w kucyk z boku. Pomysł na taką fryzurę przyszedł mi, dlatego, że rzadko widywałam rysunki tej postaci w innych włosach niż krótkie.

Dałam mu też od siebie kombinezon pilota śmigłowca.

I co o nim myślicie?

Mi osobiście bardzo podoba się dynamika ukazana na rysunkach.

Post Author: DodoDan

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *