Mono&Six – The little nightmares – Markery

The Little Nightmares 2

„The Little Nightmares 2” to gra, która jest prequelem gry „The Little Nightmares”, gdzie główną postacią się dziewczynka w żółtym płaszczu zwana Six. W tej części gry głównym bohaterem jest chłopiec Mono, który przemiesza nieprzyjemny i wrogi świat pełen potworów. Jest to gra typu logiczno-platformowa. Gra pochodzi od twórców Tarsier Studios.

Sama w grę nie grałam, jednak obejrzałam na YT parę gameplay z niej. Moim zdaniem prezentuje się ona świetnie, grafiką oraz historią buduje ciekawy klimat jak i postacie mimo, że przez całą grę nic nie mówią prezentują się interesującą. Gra od początku do końca utrzymana jest w mrocznych klimatach, nie tylko przez scenerię, ale również przeciwników.

Fabuła przedstawiona w grze nie jest powiedziana wprost, co zostawia duże pole do popisów, jeśli chodzi o teorie jak i pomysły. Samemu można wymyślić motywacje bohaterów, przez co może powstać wiele ciekawych historii i rysunków.

Inspiracja

Tak powstał ten rysunek. Jest on zainspirowany grą The Little Nightmarers 2 oraz historią jaka wydarzyła się między tą dwójką.

Obydwie postacie nawet jeśli nie mówią ani słowa prezentują się ciekawie oraz tajemniczo. Sami jako graczy albo widzowie staramy się zbudować ich charakter, czy nadać motywy ich działaniom. Jest to dość inspirujące i motywujące.

Poniższy rysunek przedstawia właśnie dwójkę głównych bohaterów – Mono i Six.

Rysunek powstał za pomocą markerów; Promarker, Touch, Copic oraz Procopic.

Post Author: DodoDan

1 thought on “Mono&Six – The little nightmares – Markery

    Piotrek

    (13 kwietnia, 2021 - 12:35 pm)

    Nieźle! Świetne przedstawione postacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *