Mojmira – Design postaci

Mojmira powraca

Mojmira ponownie powraca. Tym razem wreszcie udało mi się zrobić jej cały design zamiast tylko twarz. Tylko może warto tak przypomnieć skąd Mojmira się wzięła.

Mojmira, to w chwili rozpoczęcia 17/18 letnia pół-Polka, pół-Brytyjka, która pewnego dnia zauważa chłopaka w żółtej bluzie. Zwykła ciekawość prowadzi ją na niebezpieczną ścieżkę, gdzie będzie musiała zmierzyć się z nieoczekiwanym przeciwnikiem. Dokąd ją zaprowadzi jej małe śledztwo? I co z tym wszystkim ma wspólnego potwór z legend miejskich?

Jej historię możecie poznać w mojej książce „Mojmira” klik

Mojmira – design 18/23 lata

Przed ostatecznym wyglądem Mojmiry, miałam kilka podejść do jej wyglądu. Najstarszy ma już dwa lata. Były to pierwsze szkice, pierwsze wyobrażenia jej. Parę rzeczy się nie zmieniło, jednak wiele też uległo zmianie.

Mojmira – podejście drugie

Było jeszcze drugie podejście, do wyglądu Moi. Tym razem starałam się użyć innej techniki. Bardziej realistycznie, jeśli można to tak ująć. Chociaż nie jest to coś co jakoś specjalnie mi się podoba. Jednak było to częścią procesu tworzenia jej wyglądu. Jakoś najmniej mi odpowiada.

Mojmira – Ostateczny Design

Tak o to dotarliśmy do ostatecznego wyglądu Mojmiry. Wygląd na dwóch pierwszy szkicach inspirowany jest jedną grą i fandomem jaki wokół niej powstał. Jednak o tym w innym poście, który się niedługo pojawi.

Tutaj testowałam różne style fryzur dla Moi. Głównie było to ułożenie włosów jak ma kucyka. Ważne też, że przy tym projekcie Mojmira ma 23 lata.

Można to nazwać uproszczonym wyglądem Mojmiry, który może czasami się pojawiać. Zobaczymy, bo bardzo mi się podoba taki styl. Jednak muszę się nauczyć rysować jej blizny i tatuaże, bo to sprawia najwięcej problemów.

Styl 1

Ten rysunek to swego rodzaju eksperyment dwóch stylów. Wygląda moim zdaniem ciekawie, ale raczej z niego korzystać nie będę. Jeśli już będę się decydować na rysowanie Mojmiry to albo stylem pierwszym, albo tym w digitalu.

O to ostateczny wygląd Mojmiry, jaki pewnie będzie się pojawiać przy ilustracjach, a kilka mam w planie. Na tym rysunku przedstawiona jest w stroju „bojowym”. Bardzo mocno wojskowy, poczynając od butów – z których jestem mega dumna, spodni moro oraz zielonej koszulki.

Dużo zajęło mi też dopracowanie jej tatuaży, z tego powodu, że starałam się w nie wpleść runy oraz ważne słowiańskie symbole. Szkoda tylko, że blizny nie wszyły mi tak jak chciałam, ale nad tym muszę jeszcze popracować. Ogółem z jej wyglądu jestem bardzo dumna.

A wy co o niej myślicie?

Post Author: DodoDan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *