Księżyc

Grafika przedstawia – jak widać – księżyc. Naszła mnie inspiracja podczas jednego z powrotów ze studiów. Zwykle wracam wieczorami, a ostatnio miałam okazję zobaczyć księżyc. Widok zaparł mi dech w piersiach – z resztą jak zawsze, gdy patrzę w nocne niebo.
Sama praca zajęła mi około dwóch godzin. Była to relaksująca oraz łatwa praca. Chociaż pewnym wyzwaniem  było narysowanie księżyca. Nie bardzo miałam pomysł na jego kratery, ale jak widać udało mi się z tego wybrnąć. 
I co o tym myślicie?

Post Author: DodoDan

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anonimowy
Gość
Anonimowy

*zresztą
Tia, pisarka… Serio, robisz tyle głupich, podstawowych błędów, że to aż boli. A już na pewno wtedy, gdy patrzy się na tytuł bloga.
A praca szału nie robi. 5 minut zabawy teksturami i zyskałoby się dokładnie ten sam efekt.

Aleksandra Drążek
Gość

A ja uważam, że wyszło naprawdę ładnie, sama wiem ile pracy trzeba włożyć w edycję i przelanie swojego pomysłu "na papier".
Szczerze mówiąc ja w tytule nie widzę nic złego i nadzwyczajnego. Najważniejsze jest zignorowanie hejtu i robienie tego co się lubi bez względu na to czy to się komuś podoba czy nie.
Pozdrawiam!
aldrazek.blogspot.com

Dodo Dan
Gość

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Hejtem się nie przejmuję. Wystarczy ich zignorować.

Anonimowy
Gość
Anonimowy

Zdefiniuj hejt. Bo w tym momencie widzę ból dupy o normalną opinię. Począwszy od błędnego zapisu zresztą (i nie tylko, bo takich kwiatków masz we wpisach pełno – od ortografów po inne podstawowe błędy, które u kogoś, kto podaje się za pisarza, występować w takiej ilości nie powinny), po o nieprzychylną opinię na temat pracy. To jest prosty, niedbały rysunek, który można z łatwością odtworzyć w max kwadrans. Więc tak, szału nie robi. Jeśli dla Ciebie każda taka opinia to hejt, to aż przykro się robi przez tak zakrzywione spojrzenie na rzeczywistość. Hejt to obraźliwa, nieuzasadniona opinia. Nie każdy, kto… Czytaj więcej »

Weronika Leszczyńska
Gość

Dla mnie praca z grafiką itp. to czarna magia. Podziwiam osoby, które się w tym odnajdują i potrafią przelać na papier to co mają w głowie. Nie znam się na tworzeniu takiej pracy ale dla mnie ten księżyc i tło są magiczne 🙂 Pozdrawiam!

Bea
Gość

Ładny ten księżyc i te niebo za nim, te kolorowe gwiazdki dodają mu uroku 🙂

Ula z prostoofinansach
Gość

Księżyc zawsze mnie fascynuje. Gdy jest w pełni króluje na niebie. Jest niesamowity, nieodgadniony, tajemniczy, ogromny. Kiedyś mój mąż zrobił mu zdjęcie, niesamowite uczucie móc w nie się wpatrywać…

Dodo Dan
Gość

Dziękuję ci mój "drogi kolego" za twoją "pożyteczną" poradę.

Gerard Chędożycki
Gość

Piękna grafika – masz talent 🙂 Jesień to dobra pora roku na takie inspiracje. Pamiętam, że podczas ostatniego krwawego zaćmienia próbowałem zrobić zdjęcie pełni ale z moim aparatem nie było na to szans :/

ProWoman Kinga Kulczycka
Gość

Ja również kocham niebo nocą. A księżyc darzę szczególnym uczuciem. A Ty najważniejsze, że się spełniasz i rozwijasz. Super!

maaalgooos
Gość

Niebo nocą jest najpiękniejsze, zwłaszcza wtedy gdy widać gwiazdy 🙂

Pat Dream
Gość

Uwielbiam obserwować gwiazdy i noc !;) Praca jest ładna, powodzenia w kształtowaniu umiejętności !;)

Bookendorfina Izabela Pycio
Gość

Nikt nie jest ideałem, sztuką jest podążać za swoją pasją, stopniowo doskonaląc się w niej. 🙂

Bookendorfina Izabela Pycio
Gość

Czasem warto utrwalić coś, co nas zachwyciło, skłoniło do chwili zadumy czy refleksji. 🙂

Mama na Tropie
Gość

Uwielbiam obserwować nocne niebo, gwiazdy, księżyc i ta cała magia

Oli Loli New Life
Gość

Sama często tworzę grafiki i wiem jakie to trudne

kocimiętka
Gość

Pięknie wyszło! Ja także uwielbiam obserwować księżyc 🙂